Agenda

Juni,
2018
Mei
20. Juni 2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 29 30 31 1 Friday, 1 June 2018 2 Saturday, 2 June 2018 3 Sunday, 3 June 2018
4 Monday, 4 June 2018 5 Tuesday, 5 June 2018 6 Wednesday, 6 June 2018 7 Thursday, 7 June 2018 8 Friday, 8 June 2018 9 Saturday, 9 June 2018 10 Sunday, 10 June 2018
11 Monday, 11 June 2018 12 Tuesday, 12 June 2018 13 Wednesday, 13 June 2018 14 Thursday, 14 June 2018 15 Friday, 15 June 2018 16 Saturday, 16 June 2018 17 Sunday, 17 June 2018
18 Monday, 18 June 2018 19 Tuesday, 19 June 2018 20 Wednesday, 20 June 2018 21 Thursday, 21 June 2018 22 Friday, 22 June 2018 23 Saturday, 23 June 2018 24 Sunday, 24 June 2018
25 Monday, 25 June 2018 26 Tuesday, 26 June 2018 27 Wednesday, 27 June 2018 28 Thursday, 28 June 2018 29 Friday, 29 June 2018 30 Saturday, 30 June 2018 1

Touch of Matrix, wat een wonderlijk mooie nieuwe realiteit breng je binnen handbereik. Er komt zoveel in beweging, of het nou lijfelijk, emotioneel, mentaal of spiritueel is, of een combi hiervan. Het is een unieke methode die gebaseerd is op de recente ontdekkingen uit de kwantumfysica die ervan uit gaat dat alles opgebouwd is uit licht en informatie en met elkaar in verbinding staat en elkaar beïnvloedt. 

Toon evenementen van alle categorieën