Agenda

Mei,
2018
Mei 2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
30 1 Tuesday, 1 May 2018 2 Wednesday, 2 May 2018 3 Thursday, 3 May 2018 4 Friday, 4 May 2018 5 Saturday, 5 May 2018 6 Sunday, 6 May 2018
7 Monday, 7 May 2018 8 Tuesday, 8 May 2018 9 Wednesday, 9 May 2018 10 Thursday, 10 May 2018 11 Friday, 11 May 2018 12 Saturday, 12 May 2018 13 Sunday, 13 May 2018
14 Monday, 14 May 2018 15 Tuesday, 15 May 2018 16 Wednesday, 16 May 2018 17 Thursday, 17 May 2018 18 Friday, 18 May 2018 19 Saturday, 19 May 2018 20 Sunday, 20 May 2018
21 Monday, 21 May 2018 22 Tuesday, 22 May 2018 23 Wednesday, 23 May 2018 24 Thursday, 24 May 2018 25 Friday, 25 May 2018 26 Saturday, 26 May 2018 27 Sunday, 27 May 2018
28 Monday, 28 May 2018 29 Tuesday, 29 May 2018 30 Wednesday, 30 May 2018 31 Thursday, 31 May 2018 1 2 3

Touch of Matrix, wat een wonderlijk mooie nieuwe realiteit breng je binnen handbereik. Er komt zoveel in beweging, of het nou lijfelijk, emotioneel, mentaal of spiritueel is, of een combi hiervan. Het is een unieke methode die gebaseerd is op de recente ontdekkingen uit de kwantumfysica die ervan uit gaat dat alles opgebouwd is uit licht en informatie en met elkaar in verbinding staat en elkaar beïnvloedt. 

Toon evenementen van alle categorieën